Donačtení jednoho tématu
z osobních Akašických záznamů

Donačtení jedného tématu z vašich osobních záznamů je pouze pro mé klienty, kteří ode mě mají Light verzi nebo Komplet verzi čtení.

Donačtení jedné otázky/tématu je vhodné, když potřebujete jít do větší hloubky v dané oblasti/otázce. Ve vašem původním čtení jste se třeba v této oblasti zasekly, informace nejsou pro vás dobře uchopitelné. Zároveň toužíte se v této oblasti/otázce opravdu posunout.

Možná můžete mít pocit určitého zaseknutí, od tohoto si právě můžeme pomoci DONAČTENÍM TÉTO OBLASTI, TÉMATU.

Téma, oblast donačtení je zcela na vás.

Co je tedy součástí donačtení -neboli dalšího čtení z Akáši

Vždy je důležité volit otázku, která nemá jednoznačnou odpověď – TEDY ANO/NE/nebo KDY. 

V tento okamžik dáváte odpovědnost za svůj život, rozhodnutí, změny někomu jinému. A to nejde.

Je tedy potřeba formulovat otázky pomocí slov – Proč, Jak, Co, Odkud.

Se správnou formulací otázek vám pomůžu, tak, abyste dostali plnohodnotnou odpověď.

Jakou formou načítám informace z Akašických záznamů?

Mým hlavním darem duše je moudrost a komunikace, proto ke mně zprávy z Akáši proudí skrz mluvené slovo. Dostanete tedy ode mě audio nahrávku celého záznamu.

Součástí mého načítání z Akašických záznamů je i všechny moje vhledy, doporučení, co mě provázelo pří přípravě. Tímto i máte možnost nahlédnout pod pokličku, celého čtení.  Zároveň i zde naleznete určité tipy pro svůj život (audio nahrávka). Pro mě je obrovsky smysluplné, informace z Akáši dál aplikovat do našeho života tady a teď. Bez akce a daných kroků by zůstalo jen u holých informací.

Proto součástí mého čtení z AZ je 7 denní individuální podpora na WhatsAppu, tu čerpáš po doručení tvého čtení. Všechno info dostaneš do e-mailu 🙂

Pomůžu vám tedy nastavit akční kroky a nabídnu možnosti, jak dál s informacemi pracovat, tak abyste z tohoto vytěžili maximum. 

Samozřejmě jak budete dál se záznamy pracovat je plně ve vašich rukou. 

V rámci načítání informací z Akašických záznamů vám mohu vypracovat Dary duše. Tady je důležité podotknout, že načítat dary duše lze jenom jednou. Nelze tedy mít už dary načtené od někoho jiného a chtít po mě další načtení darů duše. Nedostalo by se vám přesných informací.

Jak donačtení bude vypadat?

První krok

Po zaplacení objednávky ti na e-mail přijdou všechny potřebné informace i s odkazem na rezervaci našeho 30 min setkání, kde společně naformulujeme otázky. K donačtení máš k dispozici 4 otázky.

Dostaneš i můj manuál na práci s Akašickými záznamy, video návod, zvýhodněné možnosti skupinové i individuální spolupráce.

Druhý krok

Po tomto setkání ti do 14 dnů pošlu na
e-mail odkazy, kde si stáhneš svůj audio záznam čtení a audio nahrávku mých vhledů.

Do 7 dnů od první konzultace ti příjde jeden info e-mail s video manuálem , jak se záznamy můžeš pracovat. Stačí se tedy už jen těšit na svoje čtení.

Třetí krok

Jakmile ti přijde tvoje čtení, čerpáš moji 7 denní podporu na WhatsAppu.

Moje tel.číslo ti dorazí s e-mailem, kde tě informuji, že ti posílám odkaz na úschovnu pro stažení tvého čtení.

Takže od dne poslání tvého čtení z Akáši čerpáš moji 7 denní podporu na WhatsAppu. Po uplynutí této doby již nemáš nárok čerpat podporu, která je součástí tohoto donačtení. Na extra podpoře se můžeme domluvit individuálně a jsem tomu otevřená.

Donačtení Jedné oblasti, tématu z tvých osobních akašiských záznamů

1.500 Kč

Video manuál pro práci se záznamy

Zkušenosti se mnou - 7 otázek na mé klienty

Nejčastější otázky ohledně čtení z Akašických záznamů

Spolupracuji pouze s expandujícími lidmi, tvůrci svých životů – není tedy nutné, abys podnikal/a.  Je důležité uvědomnění, že čtení a spolupráce se mnou je vhodná pouze pro lidi, kteří chtějí změnu. V rámci čtení ALE otevíráme různá témata. Můžeme otevřít například vztahy, zdraví, poslání, cokoliv kde se chceš posunout.

Můj způsob práce, záměr je jít do opravdové hloubky  a to není pro každého. Expandující člověk, který to myslí s expanzí, svým růstem opravdu vážně je připraven na jít do akce, do úplného jádra daného tématu/problematiky. Ví, že odpovědnost za svůj život, výsledky má pouze on sám! Práce s těmito lidmi mě baví nejvíce a společně máme rychlé a velké výsledky.  Člověk, který ještě není připraven dělat změny a potřebuje jen určitý nadhled z AZ, by můj styl práce nezvládl. To je taky v pořádku. Každému vyhovuje něco jiného a mě baví spolupracovat s lidmi, kteří milují změnu!

Ne, dary duše lze načíst pouze jednou. Znovu načítání darů duše není dobré, může se vám dostat zkreslených informací.

Ano, pokud dosáhly 18 let a daly vám souhlas.

Na tyto otázky nelze znát odpověď. Zbavujeme se tím odpovědnosti za situace. Můžeme tyto otázky, ale svým způsobem opsat. Například: Co mohu udělat pro větší podporu plodnosti? Jak se zbavit strachu ze změny?

Ne nelze. Pro vstup do Akašických záznamů je důležitá plnoletost a souhlas daného člověka.

Ano je možné získat informace i pro svoji rodinu, je zde potřeba jejich souhlas.

Ano vaše čtení z Akáši vám zůstává napořád. Po mém načtení, vyhotovení audio nahrávky a rozboru vám pošlu link na úschovnu, kde si svůj celý soubor vyzvednete a uložíte do svého zařízení. Soubor v úschovně je aktuální 14 dnů, po tuto dobu doporučuji si soubor uložit do svého zařízeni. Po uplynutí 14.dnů platnost linku vyprší.

Zkušenosti z načtení informací z Akašických záznamů