Aktivuj svoji ultimate unique verzi

Minitrénink

Akášické záznamy v praxi

Ahoj, moc tě v mini tréninku, kde nalezneš všechny materiály, odkazy a důležité informace

Moc ti doporučuji se přidat do FB uzavřené skupiny, kde získáš moji podporu.

Zároveň tam také najdeš proběhne  živé vysílání na minulé Q&A

V neděli 3.7. v 15:30 proběhl společný zoom. Záznam nalezneš níže na stránce.

Budu moc ráda, když si budeme všichni tykat. Přístup na stránku ti zůstane na 12 měsíců, do FB skupiny taky, pokud si FB neusmyslí jinak 🙂

Tak jo jdeme na to!

Vždy když do mini tréninku vstoupí více nových lidí, udělám jeden společný zoom. Viděla bych to ve frekvenci jednou až za dva měsíce.

Moje doporučení

Poslechni si video nebo audio pokyny a představení mini-tréninku. Udělala jsem pro tebe i audio verzi, tak abys tyto informace mohla kdykoliv a kdekoliv poslouchát.

Udělej si poznámky a stanov si svůj způsob, jakým budeš procházet tento mini-trénink. Vše je v tvých rukou a svobodě.

Již dnes můžeš začít praktikovat plejádskou meditaci, která se skládá se tří částí. Začni si svoji praxi dle svého tempa.

Tento mini-trénink a všechny informace, techniky, pokyny si můžeš dělat kdykoliv ve tvém životě, až si tě to znovu zavolá.

Kdyby ti bylo cokoliv nejasné, využij mé podpory ve FB skupině!

Přivítání a úvodní informace

Co se dozvíš?

Pokyny plejádská meditace

Doporučuji si na celou praxi založit nové poznámky v mobilu, nebo kus papíru/deníku. Nenechávej vše v hlavě, potřebuješ si ujasnit a zjistit tvoji kompletní message.

Plejádská meditace zahrnuje tři kroky – aktivita na všímavost k fyzickému tělu + samotný poslech plejádské meditace + péče o energetické tělo. Vše se dozvíte ve videu nebo audio nahrávce.

Dohromady si tedy můžeš stáhnout 3 audio nahrávky – všímavost, plejádská meditace, péče o energetické tělo.

Všímavost k tvému fyzickému tělu můžeš dělat jakkoliv, jde o praxi napojení na naše tělo, pocity, stav tady a teď. Tato praxe stačí provádět 2-3 minuty každý den po dobu jednoho týdne.

V pokynech, které jsem pro tento mini-trénink stahovala byl vložen důraz na změnu určité péče o tělo – více vám vysvětluji ve videu/audio nahrávce.

Péče o energetické tělo je velice jednoduchá a efektivní a mám radost, že jsem vám tuto jedinečnou techniku mohla stáhnout z Akašických záznamů. Tvoji praxi ideálně prováděj každý den, po dobu jednoho týdne.

Doprovodné otázky pro péči o energetické tělo:

Samotnou nahrávku plejádské meditace – poslechni 3 krát. Jedno kde/jak/v jakou dobu. Je to zcela na tobě! Jen u toho prosím neusni.

Toto jsou ty nejhlavnější body, ale pro nejlepší výsledek si poslechni i video/audio instrukce.

Kolektivní zpráva z Akášických záznamů

Kolektivní zprávu na podporu expanze a manifestace jsem načetla přesně na míru lidem, kteří vstoupily do mini-tréninku. Vstoupila jsem tedy do kolektivní vrstvy, ale vysoce úzce profilované, takže odpovědi jsou šité každému z vás na míru. Nejsou to tedy odpovědi vztahující k široké veřejnosti. Některé otázky čtu dvakrát, je to tak v pořádku. Jen to znamená, že jdu do větší hloubky daného tématu.

Po vstupní modlitbě následuje úvodní zpráva a pak následují otázky:

Olejicky

Esenciální oleje, které vás můžou podpořit...

Tyto oleje mě i provedly celou tvorbou a načítáním z AZ, volila jsem naprosto intuitivně. Nemusíte si kupovat Doterru, můžete si svoji směs namíchat samy.

Motivate – pro naboostování vaší energie
Směs obsahuje mátu a citrusy, které inspirují smysly a pomáhají odstranit bloky a překážky, které stojí mezi námi a našim potenciálem a jeho naplněním. Směs Motivate má chemický profil s vysokým obsahem monoterpenů a monoterpenových alkoholů, které povznáší a tonizují.

Citrus Bliss – pro uzemnění a stabilizaci
Je osvěžující směsí divokého pomeranče, citronu, grapefruitu, mandarinky, bergamotu a klementinky s nádechem vanilky. Motivuje k nespoutané tvůrčí síle, vzdát se starých omezení a nejistot. Obnovuje důvěru v sebe a ve vlastní výtvory.

Podporující kameny

Tyto kameny mě i provedly celou tvorbou a načítáním z AZ, volila jsem naprosto intuitivně.

Ametyst
Je mimořádně mocný kámen s obrovskou ochrannou silou. Zahání negativní emoce, stres, nespavost a noční můry. Tiší strachy, vztek, obavy a zlobu. Potřebujete-li se soustředit a přijmout nové myšlenky či se rozhodnout, ametyst by neměl na vašem stole či dlani chybět. Navíc rozvíjí intuici a podporuje proměnu záměrů ve skutečnost.

Citrín
Je takové světlo v našem životě. Dodává nám optimismus a rozjasní každý temný kout naší mysli. Srší zdravým i optmismem a naplňuje jím naši mysl. Přináší blahobyt i energii do nových projektů. Podporuje naši vitalitu a schopnost jasného úsudku. Zároveň dává prostor pro kreativitu i naši intuici.

Křištál
Všestranný pomocník, který nás zbavuje všeho negativního a posiluje to dobré, zdravé a pozitivní. Podporuje a rozvíjí naše pozitivní vlastnosti a čistí vše, co by nám mohlo škodit. Jak z naší aury, tak z prostředí, ve kterém se nacházíme. Je symbolem světla na zemi a posiluje ho i v nás. V kombinaci s ostatními kameny posiluje jejich účinek.

Zdroj textu o kamenech: Milujeme Kameny

Kameny

Záznam živého vysílání na vaše otázky

Záznam společného zoomu 3.7.2022