O mně

Ahoj jsem Marta a vítám tě na mém webu!

Jsem vděčná, že jsi mě objevila, protože to znamená, že se chceš naučit používat spirituální principy v každodenním životě. Tak abys byla pevně spojená se zemí a zároveň díky technikám, nástrojům měnila rychleji svoji realitu.

Předávám ti mnou ověřené vědomosti, techniky, znalosti, které mi pomáhají žít v hojnosti, lehkosti a radosti. Dovoluji si žít podle sebe, ne podle očekávání ostatních.

Provedu tě Akašickými záznamy, které odemykají tvůj plný potenciál a dary tvé duše. Zároveň můžeš dostat tak potřebný nadhled nad určitými skutečnostmi, situacemi a zážitky tvého života. Pak je s větší lehkostí měnit. Mým posláním je i tvořit transformační meditace na míru, které jsou velkou součástí mého života.

Tématům, kterým se věnuji: tvoření vědomých vztahů, opravdu žití sebe sama, otevřené srdce, ženská energie, dary a poslání.

 

Můj příběh

Každý z nás sebou neseme silný příběh, který pro nás byl určitým monivátorem na cestě životem.

Jestli chceš vědět víc o mě, mých životních změnách a rozhodnutí, Doporučuji ti sledovat můj instagram. Sdílím tam s vámi i můj životní příběh, úspěchy a fuck-upy.

Tady a teď

žijí život přesně podle sebe, jsem sebevědomá, svobodná  žena, která žije své vysoké standarty.

Stala jsem se průvodcem a parťákem pro svoji úžasnou dceru, kterou se snažím vést v naprosté autenticitě, svobodě a respektu.

Plním sobě i ji ty nejvíc crazy přání, sny. Prožívám naplno sebe a tvořím kolem sebe nádhernou komunitu stejně naladěných lidí. Jsem tvůrce svého života!

Jsem důležitou součástí projektu Propojení.

Jsem tady pro ženy:

Pro koho tady nejsem:

Naše možná forma spolupráce