Načítání informací
z Akašických záznamů

Akašické záznamy jsou uložištěm všech informací o vaši duši. Vše, co jste kdy prožili na všech úrovních a ve všech dimenzích, nejen v minulých životech. Velice laicky řečeno jsou Akašické záznamy takovým vesmírným Googlem, kde nalezneme všechny informace.

Akašické záznamy nám slouží k rozpomenutí se, procítění naší podstaty. Zjištění jaké je opravdu naše poslání, vize, dary. Zároveň nám otevírají další možnosti, vhledy a my můžeme cítit, vnímat a vědět, že existuje více možností. Naše směrování není uzavřené. Načtené informace z Akašických záznamů nám mohou pomoci plně rozvinout náš potenciál, ujistit nás ve našem směrování, pomoci v pouštění nefungujících vzorců a našich reakcí. Pomáhají nám chápat dění v našem životě, na planetě Zemi.

Dokážeme díky informacích z AZ najít svoje jedinečné, efektivní metody a cesty, jak žít svůj život snů. Není tedy již potřeba kohokoliv kopírovat.

Spolupracuji pouze s expandujícími lidmi, tvůrci svých životů – mysli na to!

Osobní čtení z Akašických záznamů není channeling nebo jiná metoda! Vol tedy toho správného průvodce, kterému důvěřuješ!

Nejčastěji pokládané otázky

Vždy je důležité volit otázku, která nemá jednoznačnou odpověď – TEDY ANO/NE/nebo KDY. 

V tento okamžik dáváte odpovědnost za svůj život, rozhodnutí, změny někomu jinému. A to nejde.

Je tedy potřeba formulovat otázky pomocí slov – Proč, Jak, Co, Odkud.

Se správnou formulací otázek vám pomůžu, tak, abyste dostali plnohodnotnou odpověď.

Jakou formou načítám informace z Akašických záznamů?

Mým hlavním darem duše je moudrost a komunikace, proto ke mně zprávy z Akáši proudí skrz mluvené slovo. Dostanete tedy ode mě audio nahrávku celého záznamu.

Součástí mého načítání z Akašických záznamů je i všechny moje vhledy, doporučení, co mě provázelo pří přípravě. Tímto i máte možnost nahlédnout pod pokličku, celého čtení.  Zároveň i zde naleznete určité tipy pro svůj život (audio nahrávka). Pro mě je obrovsky smysluplné, informace z Akáši dál aplikovat do našeho života tady a teď. Bez akce a daných kroků by zůstalo jen u holých informací.

Proto součástí mého čtení z AZ je i konzultace po.

Pomůžu vám tedy nastavit akční kroky a nabídnu možnosti, jak dál s informacemi pracovat, tak abyste z tohoto vytěžili maximum. 

Samozřejmě jak budete dál se záznamy pracovat je plně ve vašich rukou. 

V rámci načítání informací z Akašických záznamů vám mohu vypracovat Dary duše. Tady je důležité podotknout, že načítat dary duše lze jenom jednou. Nelze tedy mít už dary načtené od někoho jiného a chtít po mě další načtení darů duše. Nedostalo by se vám přesných informací.

Jak bude naše spolupráce vypadat?

Úvod

Po zaplacení objednávky ti na e-mail přijdou všechny potřebné informace i s odkazem na rezervaci našeho setkání, v rámci ochutnávkové verze čtení si rezervuješ termín na živé načítání, které proběhne online přes aplikaci Zoom.

U kompletního osobního čtení, nebo speciální edici si rezervuješ 30 minutovou vstupní konzultaci.

Dostaneš i můj manuál na práci s Akašickými záznamy, video návod, zvýhodněné možnosti skupinové i individuální spolupráce. Hlavně přístup do unikátní členské sekci, pouze pro mé klienty, kde na tebe čeká další velice hodnotný materiál.

Prožitek

V rámci ochutnávkového čtení se mnou zažiješ prožitek, kdy budeš na vlastní oči a kůži součástí živého vstupu do tvých osobních záznamů. Na e-mail ti dorazí informace co si připravit, atd. Z tohoto živého vstupu máš audio/video záznam + 7 denní podporu na WhatsAppu.

U kompletní a speciální edice čtení ti po vstupní konzultaci do 14 dnů pošlu na e-mail odkazy, kde si stáhneš svůj audio záznam čtení a audio nahrávku mých vhledů.

Další potřebné info

Ochutnávková verze – 7 denní podpora na WhatsAppu.

Součástí komplet verze a speciální edice máš ještě bonusy ve formě konzultací a 10 denní podpory na WhatsAppu. Veškeré info ti vždy dorazí do e-mailu nebo mi napiš.

Odkaz na rezervační systém ti dorazí do e-mailu.

Kompletní verze – 30 min vstupní konzultace, 60 min výstupní, 10 denní podpora na WhatsApp po zaslání čtení. Bonus zDarma jedno donačtení tvého tématu/otázky z původního čtení.

Speciální edice – 30 min vstupní, 60 min konzultace zaměřená na akční plán, 30 min výstupní. Plus e-mail nebo IG podpora.

komplet verze osobního čtení z Akašických záznamů:

původní cena do 20.12.2023. Poté bude cena navýšená na 5.900 Kč

3.900 Kč

Taste the Akashic record neboli ochutnávkové čtení tvých osobních záznamů

původní cena do 20.12.2023. Poté bude cena navýšená na 3.500 Kč

2.700 Kč

Speciální edice osobního čtení z Akašických záznamů:

ukončení roku 2023 a otevření se novému v roce 2024

3.900 Kč

Video manuál pro práci se záznamy

Zkušenosti se mnou - 7 otázek na mé klienty

Nejčastější otázky ohledně čtení z Akašických záznamů

Spolupracuji pouze s expandujícími lidmi, tvůrci svých životů – není tedy nutné, abys podnikal/a.  Je důležité uvědomnění, že čtení a spolupráce se mnou je vhodná pouze pro lidi, kteří chtějí změnu. V rámci čtení ALE otevíráme různá témata. Můžeme otevřít například vztahy, zdraví, poslání, cokoliv kde se chceš posunout.

Můj způsob práce, záměr je jít do opravdové hloubky  a to není pro každého. Expandující člověk, který to myslí s expanzí, svým růstem opravdu vážně je připraven na jít do akce, do úplného jádra daného tématu/problematiky. Ví, že odpovědnost za svůj život, výsledky má pouze on sám! Práce s těmito lidmi mě baví nejvíce a společně máme rychlé a velké výsledky.  Člověk, který ještě není připraven dělat změny a potřebuje jen určitý nadhled z AZ, by můj styl práce nezvládl. To je taky v pořádku. Každému vyhovuje něco jiného a mě baví spolupracovat s lidmi, kteří milují změnu!

Ne, dary duše lze načíst pouze jednou. Znovu načítání darů duše není dobré, může se vám dostat zkreslených informací.

Ano, pokud dosáhly 18 let a daly vám souhlas.

Na tyto otázky nelze znát odpověď. Zbavujeme se tím odpovědnosti za situace. Můžeme tyto otázky, ale svým způsobem opsat. Například: Co mohu udělat pro větší podporu plodnosti? Jak se zbavit strachu ze změny?

Ne nelze. Pro vstup do Akašických záznamů je důležitá plnoletost a souhlas daného člověka.

Ano je možné získat informace i pro svoji rodinu, je zde potřeba jejich souhlas.

Ano vaše čtení z Akáši vám zůstává napořád. Po mém načtení, vyhotovení audio nahrávky a rozboru vám pošlu link na úschovnu, kde si svůj celý soubor vyzvednete a uložíte do svého zařízení. Soubor v úschovně je aktuální 14 dnů, po tuto dobu doporučuji si soubor uložit do svého zařízeni. Po uplynutí 14.dnů platnost linku vyprší.

Zkušenosti z načtení informací z Akašických záznamů