Načítání informací
z Akašických záznamů

Akašické záznamy jsou uložištěm všech informací o vaši duši. Vše, co jste kdy prožili na všech úrovních a ve všech dimenzích, nejen v minulých životech. Velice laicky řečeno jsou Akašické záznamy takovým vesmírným Googlem, kde nalezneme všechny informace.

Akašické záznamy nám slouží k rozpomenutí se, procítění naší podstaty. Zjištění jaké je opravdu naše poslání, vize, dary. Zároveň nám otevírají další možnosti, vhledy a my můžeme cítit, vnímat a vědět, že existuje více možností. Naše směrování není uzavřené. Načtené informace z Akašických záznamů nám mohou pomoci plně rozvinout náš potenciál, ujistit nás ve našem směrování, pomoci v pouštění nefungujících vzorců a našich reakcí. Pomáhají nám chápat dění v našem životě, na planetě Zemi.

Dokážeme díky informacích z AZ najít svoje jedinečné, efektivní metody a cesty, jak žít svůj život snů. Není tedy již potřeba kohokoliv kopírovat.

Spolupracuji pouze s expandujícími lidmi, tvůrci svých životů – mysli na to!

Osobní čtení z Akašických záznamů není channeling nebo jiná metoda! Vol tedy toho správného průvodce, kterému důvěřuješ!

Nejčastěji pokládané otázky

Vždy je důležité volit otázku, která nemá jednoznačnou odpověď – TEDY ANO/NE/nebo KDY. 

V tento okamžik dáváte odpovědnost za svůj život, rozhodnutí, změny někomu jinému. A to nejde.

Je tedy potřeba formulovat otázky pomocí slov – Proč, Jak, Co, Odkud.

Se správnou formulací otázek vám pomůžu, tak, abyste dostali plnohodnotnou odpověď.

Jakou formou načítám informace z Akašických záznamů?

Mým hlavním darem duše je moudrost a komunikace, proto ke mně zprávy z Akáši proudí skrz mluvené slovo. Dostanete tedy ode mě audio nahrávku celého záznamu.

Součástí mého načítání z Akašických záznamů je i všechny moje vhledy, doporučení, co mě provázelo pří přípravě. Tímto i máte možnost nahlédnout pod pokličku, celého čtení.  Zároveň i zde naleznete určité tipy pro svůj život (audio nahrávka). Pro mě je obrovsky smysluplné, informace z Akáši dál aplikovat do našeho života tady a teď. Bez akce a daných kroků by zůstalo jen u holých informací.

Proto součástí mého čtení z AZ je i konzultace po.

Pomůžu vám tedy nastavit akční kroky a nabídnu možnosti, jak dál s informacemi pracovat, tak abyste z tohoto vytěžili maximum. 

Samozřejmě jak budete dál se záznamy pracovat je plně ve vašich rukou. 

V rámci načítání informací z Akašických záznamů vám mohu vypracovat Dary duše. Tady je důležité podotknout, že načítat dary duše lze jenom jednou. Nelze tedy mít už dary načtené od někoho jiného a chtít po mě další načtení darů duše. Nedostalo by se vám přesných informací.

Jak bude naše spolupráce vypadat?

Úvod

Po zaplacení objednávky ti na e-mail přijdou všechny potřebné informace i s odkazem na rezervaci našeho setkání, v rámci ochutnávkové verze čtení si rezervuješ termín na živé načítání, které proběhne online přes aplikaci Zoom.

U kompletního osobního čtení, nebo speciální edici si rezervuješ 30 minutovou vstupní konzultaci.

Dostaneš i můj manuál na práci s Akašickými záznamy, video návod, zvýhodněné možnosti skupinové i individuální spolupráce. Hlavně přístup do unikátní členské sekci, pouze pro mé klienty, kde na tebe čeká další velice hodnotný materiál.

Prožitek

V rámci ochutnávkového čtení se mnou zažiješ prožitek, kdy budeš na vlastní oči a kůži součástí živého vstupu do tvých osobních záznamů. Na e-mail ti dorazí informace co si připravit, atd. Z tohoto živého vstupu máš audio/video záznam + 7 denní podporu na WhatsAppu.

U kompletní a speciální edice čtení ti po vstupní konzultaci do 14 dnů pošlu na e-mail odkazy, kde si stáhneš svůj audio záznam čtení a audio nahrávku mých vhledů.

Další potřebné info

Ochutnávková verze – 7 denní podpora na WhatsAppu.

Součástí komplet verze a speciální edice máš ještě bonusy ve formě konzultací a 10 denní podpory na WhatsAppu. Veškeré info ti vždy dorazí do e-mailu nebo mi napiš.

Odkaz na rezervační systém ti dorazí do e-mailu.

Kompletní verze – 30 min vstupní konzultace, 60 min výstupní, 10 denní podpora na WhatsApp po zaslání čtení. Bonus zDarma jedno donačtení tvého tématu/otázky z původního čtení.

Speciální edice – 30 min vstupní, 60 min konzultace zaměřená na akční plán, 30 min výstupní. Plus e-mail nebo IG podpora.

komplet verze osobního čtení z Akašických záznamů:

5.900 Kč

Taste the Akashic record neboli ochutnávkové čtení tvých osobních záznamů

3.500 Kč

Speciální edice osobního čtení z Akašických záznamů:

vztahy, láska, žití sama sebe

2.000 Kč

Video manuál pro práci se záznamy

Zkušenosti se mnou - 7 otázek na mé klienty

Nejčastější otázky ohledně čtení z Akašických záznamů

Spolupracuji pouze s expandujícími lidmi, tvůrci svých životů – není tedy nutné, abys podnikal/a.  Je důležité uvědomnění, že čtení a spolupráce se mnou je vhodná pouze pro lidi, kteří chtějí změnu. V rámci čtení ALE otevíráme různá témata. Můžeme otevřít například vztahy, zdraví, poslání, cokoliv kde se chceš posunout.

Můj způsob práce, záměr je jít do opravdové hloubky  a to není pro každého. Expandující člověk, který to myslí s expanzí, svým růstem opravdu vážně je připraven na jít do akce, do úplného jádra daného tématu/problematiky. Ví, že odpovědnost za svůj život, výsledky má pouze on sám! Práce s těmito lidmi mě baví nejvíce a společně máme rychlé a velké výsledky.  Člověk, který ještě není připraven dělat změny a potřebuje jen určitý nadhled z AZ, by můj styl práce nezvládl. To je taky v pořádku. Každému vyhovuje něco jiného a mě baví spolupracovat s lidmi, kteří milují změnu!

Ne, dary duše lze načíst pouze jednou. Znovu načítání darů duše není dobré, může se vám dostat zkreslených informací.

Ano, pokud dosáhly 18 let a daly vám souhlas.

Na tyto otázky nelze znát odpověď. Zbavujeme se tím odpovědnosti za situace. Můžeme tyto otázky, ale svým způsobem opsat. Například: Co mohu udělat pro větší podporu plodnosti? Jak se zbavit strachu ze změny?

Ne nelze. Pro vstup do Akašických záznamů je důležitá plnoletost a souhlas daného člověka.

Ano je možné získat informace i pro svoji rodinu, je zde potřeba jejich souhlas.

Ano vaše čtení z Akáši vám zůstává napořád. Po mém načtení, vyhotovení audio nahrávky a rozboru vám pošlu link na úschovnu, kde si svůj celý soubor vyzvednete a uložíte do svého zařízení. Soubor v úschovně je aktuální 14 dnů, po tuto dobu doporučuji si soubor uložit do svého zařízeni. Po uplynutí 14.dnů platnost linku vyprší.

Zkušenosti z načtení informací z Akašických záznamů