Akáša for life

Chceš být součástí podporující komunity stejně expandujících, cílevědomých lidí, kteří milují změnu?

Chceš si zároveň vyladit život přesně podle sebe?

Hledáš kombinaci samostudia a podpory komunity?

Projekt akáša for life je spojením:

Propojíme tedy 3 důležité pilíře

Celý projekt je primárně o vás a vaší expanzi, já jen předám možnosti a cesty, jak to uchopit, tak abyste si tvořili to, na co máte jedinečné právo.

Každý měsíc spolu otevřeme jedno téma, ve kterém půjdeme ještě víc do hloubky a použitím v každodenním životě, podnikání.

V rámci naší spolupráce se budeme 1 krát do měsíce potkávat v rámci živých vysílání na vaše otázky a odpovědi.

Jednou za 3 měsíce se setkáme v rámci offline akce.

PRVNÍ OFFLINE AKCE PROBĚHLA NA ZAČÁTKU LISTOPADU 2022.

Co získáš díky projektu AKÁŠA FOR LIFE

První 3 témata, která jsou součástí:

1 modul

Poslání, dary 18.8.2022
V tomto modulu se zaměřím na praktické využití našich darů, talentů v každodenním životě. Efektivní použití v podnikání. Není zde nutnost znát své dary. Získáš techniku, jak svoji prací na sobě své dary, talenty a poslání rozpoznat.

2 modul

Finanční hojnost 19.9.2022
Žijeme v materiálním světě a je naprosto přirozené chtít žít ve finanční hojnosti. V tomto modulu se zaměříme na rozpoznání naši nejjednoduší cesty k získání peněz. Propojení svého poslání, darů a talentů v jedinečnou cestu, která nám automaticky přinese hojnost.

3 modul

Příprava na Expanzi 10.10.2022
Nepřipravenost na expanzi je nejčastějším blokem, který nás nepouští k větší finanční hojnosti a růstu. V tomto modulu se primárně zaměříme na přípravu fyzického těla na expanzi, budou zde ale i techniky práce s energetickým tělem a určitého efektivního napojení na Vyšší Já.

4 - 5 modul

Práce s vnitřními archetypy v rámci Akáši 11.11.2022
V rámci 4 a 5 měsíce našeho členství v Akáša for life se zaměříme na praktické fungování s vnitřními archetypy. V rámci Akašických záznamů. Toto téma je schválně rozděleno na více měsíců pro lepší uchopení do praxe.

Vstoupit můžeš kdykoliv

Můžeš ve svém tempu otevírat všechny proběhlé témata + vždy dopředu budeš znát termíny živých vysílání. Všechny proběhlé setkání, rozhovory budeš mít možnost shlédnout ze záznamu.

Další měsíce budu otevírát různá témata.

Teď již vím, že jedním z nich bude práce s vnitřními archetypy s důrazem na vnitřní dítě.

Na začátku listopadu 2022 proběhně veliké offline setkání. Bude to velké – intuitivní kresba, kakaová ceremonie, kraniosakrální terapie, kolektivní vstup do Akašických záznamů, dobré jídlo, nádherné prostředí YourPeople. 

vstoupit do Akáša for life můžeš na 1-3-6 měsíců

od 370Kč na měsíc

Zkušenosti s mou spoluprací:

Členství v projektu akáša for life

Není pro osoby:

Prostor je pro:

Stále nevíš, jestli je Akáša for life pro tebe? Mám pro tebe řešení!

Napiš mi na inspirace@martanedved.cz a domluvíme si spolu krátký call.

Za žádným okolností nenesu odpovědnost za tvoji práci a výsledky! Pamatuj na to! TY JSI TVŮRCE

Nejčastější otázky a odpovědi

Ne, jediné co je potřeba je milovat změnu a chtít pro sebe víc. Mít odpovědnost a vědět, že to za tebe nikdo neudělá. Budeš jenom v prostředí, které tě maximálně podpoří a dostaneš přístup k informacím a technikám stažených z AZ

Ano, můžeš! Můžeš si vstoupit na 1-3-6 měsíců, po vyčerpání členství ti příjde automaticky e-mail, že v případě zájmu si své členství zase můžeš prodloužit.

Ne, toto je tvoje odpovědnost. Ty jsi tvůrce, nenesu žádnou odpovědnost za tvoje výsledky a práci. Projekt není o mě a o tom, abych vám předávala moje zkušenosti a to co funguje mě.  Vše bude staženo z AZ.