ženské kruhy
woman power

Úvodní cyklus moonlodge

v neděli 1.10 2023 od 14:00 do 17:00

tímto ženským kruhem vás primárně povede Sofia – Tamara Shmidt

Pomocí prastaré tradice ženských kruhů vydáme se na cestu do svého nitra. Budeme poznávat, léčit a podporovat naše tělo. Síla rituálů, sdílení a jemných doteků bude doprovázet nás na této cestě. Vyladíme svůj rytmus podle střídajících se fází měsíce a našeho menstruačního cyklu. Společně budeme tančit, sdílet, tvořit, dopřávat si péči a pozornost. Vytvoříme příjemný a bezpečný prostor, ve kterém se každá žena může se cítit přijímána taková jaká je: ve své síle i ve své křehkosti. Přijďte si dobít své ženské “baterky” a udělejte si čas na sebe. Po ženském kruhu se budete cítit ještě více ve své síle, zářivé kráse a plnosti. – zdroj textu: z Sofi webu.

Kruh bude zasvěcen ženským archetypů: dívka, milenka, matka a stařena.  Budeme objevovat, co všechno přinášejí, jakou moudrost v sobě nesou a jak tyto dary můžeme aplikovat v každodenním životě. 

Sofi vedene kruhy velice prožitkově, tak abyste opravdu vnímaly jak se daný archetyp ve vašem těle, životě projevuje. Tak abyste si odnášely  skutečný prožitek, který se otiskne do života.

Zámeřem je tedy prožitek z kruhu přenést do každodenního života.

Co doporučujeme vzít sebou:

Organizační info:

Ženský kruh proběhne v v neděli 1.10.2023

od 14:00 do 17:00

Místo: White Sage Therapy

Vstup do prostoru kruhu nejdříve 15 min před začátkem

Nejpozdější příchod na ženský kruh 13:55

Před kruhem si prosím pročti pravidla kruhu. Zde k nastudování

Kruhem vás společně se Sofi provedeme, každá má svoje jedinečné místo. Můžete se těšit na nádhernou kombinaci našich energií.

Proč vás kruhem bude provázet Sofia - Tamara shmidt?

Sofi jsem potkala tak, že jsem měla možnost a příležitost ji dělat její osobní čtení z Akašických záznamů.  Od tohoto okamžiku jsme v kontaktu. Sofi mě vždy magneticky přitahovala, věděla jsem v čem je její obrovská síla.

V okamžiku, kdy mi jen tak povídala jak vede ženské kruhy jsem věděla, že “potřebuji” přinést tuto zkušenost i ženám, které jsou v mém poli. Pohopohým povídáním s Sofi o ženských archetypech jsem na sobě cítíla, jak se to všechno ve mě probouzí a to jsem nebyla součástí kruhu.

Na vedení kruhů od Sofi se mi nejvíce líbí, prožitek skrz tělo, napojení na sebe, aktivity na všechny archetypy. Také aktivity, které zahrnují i období prenatálu.

Sofia – Tamara je kněžka, hudebnice, malířka, partnerka projektu cestaextaze.cz – Ecstatic Mama, absolventka vycvíku kněžek (1. cyklus Kněžka Bohyně a 2. cyklus Kněžka Živlů) a hlavně žena, která si své ženství dokáže přirozeně užívat. V ženských kruzích předává nejen lásku a respekt k přírodním cyklům, ale také bezpodmínečnou lásku ke svému tělu. Více o ní – ženské kruhy, reference žen, hudba, art najdete na jejím webu.

vytvoření bezpečného prostoru

Abychom mohly maximálně využít vyživující, posilující a transformační síly kruhu, je důležité vytvoření důvěrného příjemného prostoru. Proto na začátku každého kruhu vás pozve Sofi k tomu, abychom se společně domluvili na jasných pravidlech. Umožní nám to jít do větší hloubky, otevřeností a propojení.

Zkušenosti žen, které jsou již součástí kruhů