Staň se masterem manifestace

Life changing program pro podnikatelky

Je čas stát se magnetem pro všechno a všechny za minimum tvého úsilí!

Obecné formulky, techniky, vizualizace, afirmace ti nefungují a nebaví tě. Chybí ti tam něco, co by respektovalo tvoji jedinečnost, to JAKÁ OPRAVDU JSI a jakým způsobem funguješ.

Přestaň donekonečna přemýšlet, kupovat další a další techniky, kurzy, webináře a ztrácet časem a peníze. Nebudeš jako papoušek opakovat to, co funguje druhým lidem. Je to jako, když se snažíš vložit kostku do kruhového otvoru. Možná to tam narveš, ale kolik úsilí a energie tě to bude stát. A výsledek nebude nic moc! Vykašli se na to!

Už tě nedostatečně vzrušuje pohled na bankovní účet nebo dosažení daného výsledku? Popusť uzdu své tvořivé, vzrušující energii a přenastav si život do totálního božství – ŽIVOTA SEXY BOHYNĚ! Začneš si přitahovat úplně jinou úroveň božských klientek, spoluprací, životních partnerů, příležitostí.

Otevřeš si tím portál bezlimitní hojnosti, energie, který je pro tebe nachystán v Akašických záznamech. A okamžitě z něho začneš čerpat.

Pojď si svoji magic techniku stáhnout přímo z tvých Akašických záznamů!

Naučím tě:

Co je součástí programu Staň se masterem manifestace?

Modul 1

Dáme definitivní pápá tvoji staré verzi. Otevřeš si portál bezlimitní hojnosti.
Tento první modul půjde opravdu do hloubky, nezůstane kámen na kameni. Budeš muset pustit vše, co by ti mohlo blokovat tvoji novou úroveň manifestace. Naučím tě pracovat a integrovat tvoji temnotu tak, aby se stala hybnou energií změny.

Modul 2

Jdeš si pro svoji LIFE CHANGING techniku do Akašických záznamů.
Čeká tě teorie, ale obzvlášť praxe. Tvůj výcvik vstupu do AZ do té správné vrstvy, včetně moji supervize.

Modul 3

Integrace magic techniky do tvého života a první změny v životě.
Zde se zaměříme i na odladění případných zádrhelů, všeho co by tě mohlo odradit při implementaci do 3D reality.

Modul 4

Získáš moje know – how pro stahování LIFE CHANGING technik z AZ pro tvé klienty a online programy

Modul 5

Výcvik pro načítání technik pro druhé a tvoje praxe s Akašickými záznamy

Ještě navíc

Intenzivní podpora v uzavřené skupině, kde budou probíhat healing session, aktivace, ukotvování změn v těle, mnoho dalšího…

Live intensive open class

Týdenní a 14 denní live intensive open class, kde máš možnost vyřešit vše, co tě trápí, není jasné, probrat tvůj progress, a mnoho dalšího.

Moje supervize a dohled, abys z tohoto programu vytežila maximum.

Láká tě intenzivní spolupráce se mnou? Chtěla bys opravdu rychlé změny ve tvém životě?

Možná jsi ve stavu, který je pro tebe už teď neúnosný. Nevíš jaký jiný krok máš už udělat, aby se to všechno konečně shiftlo.

Možná ses energeticky vyčerpala a cítíš mix frustrace a té touhy, která ti prostě nedá spát. Vyser se na představu, že to nějak přeci zvládneš sama! Víš, že tě toto nastavení nikam nedovede.

Podám ti tu pomocnou ruku, abys mohla vstát z popela, jako bájný Fénix. PROTOŽE tu hojnost, šťavnatost přece nemáš proto, abys ji maximálně nevyužila. ALE proto, aby ti pomáhala na cestě tvému životu snů, tvé naprosté jedinečnosti, ať to pro tebe znamená cokoliv.

Dávám ti tedy možnost vstoupit do VIP verze programu Staň se masterem manifestace.

Co získáš VIP spoluprací:

Láká tě to? Ta si zarezervuj life changing call zdarma! Těším se na tebe!