Transformuj své vnitřní dítě

Unikátní spirituální online program

Těšíme, že v tobě roste zvídavost prozkoumat, poznat a vstoupit na cestu transformace tvého vnitřního dítěte. Jsi na správné cestě. Tento self study online program s moji podporu v každém běhu v uzavřené FB skupině spojuje principy spirituality s konáním v každodenním životě.

Co programem můžeš získat?

Pro koho je program určen?

Na co se můžeš těšit a co je nedílnou součástí online self study programu Transformuj své vnitřní dítě?

Velice intenzivní duchovní 5 týdenní program s moji podporu v každém běhu ve FB uzavřené skupině. S podporou a vedením žen v programu mi pomáhá mentorka vysoce citlivých žen Martina Buriánková. Je zde veliký prostor na vaše individuální potřeby a péči.

Zažiješ plno radosti, šílenosti, znovu v sobě objevíš své vnitřní dítě! Ano, prožiješ i aktivity skrz tělo.

Dohromady se ti otevřou 4 moduly studijních materiálů, videí, pracovních listů, meditací

Čeká tě například:

Společné setkání online

V pátém týdnu spolu zažijeme a prožijeme společný zoom. Tvůj prostor pro další sdílení, otázky.

Moje podpora v uzavřené FB skupině

Samozřejmostí je uzavřená FB skupina pro všechny účastníky programu. Tady bude tvůj prostor na sdílení, uvědomění, ale i nepříjemné pocity a zážitky. Je vytvořen bezpečný a láskyplný prostor! S tou podporou mi pomáhá mentorka vysoce citlivých žen Martina Buriánková.

Osobní propojení

Vím, jak je někdy těžké se vzájemně propojit, najít tu spřízněnou duši. Proto otevírám možnost osobního setkání žen, které mají zájem.

Na závěr máš po skončení programu možnost další pokračující spolupráce se mnou – jak skupinově tak i VIP 1:1. Vše se včas dozvíš!

Je tohle přesně pro tebe?

Tak tě vítám v mém online spirituálním programu a energetickém prostoru.

Teď je klikni na tlačítko a udělej ten skok k Transformaci tvého vnitřního dítěte.

Kdo tvoří program a bude tvým průvodcem?

Jsem žena a máma, která se rozhodla vystoupit ze stínu své rodiny, bloků, limitujících přesvědčení a očekávání společnosti. Uvědomila jsem si, že tady na tomto světě nejsem proto, abych splňovala požadavky druhých lidí včetně mojí rodiny. ALE abych žila svůj život v plné síle, autenticitě, volnosti. Jsem průvodce Akašických záznamů, tvůrce transformačních meditací a duchovních programů.

Pomůžu ti vidět svět očima dítěte, ukážu ti, jak se znovu napojit na své vnitřní dítě. Ukážu ti možnosti, jak vystoupit z role oběti a chudinky a začít si tvořit ten nádherný život, po kterém toužíš. Jestli tě víc zajímá můj příběh, můžeš si ho přečíst tady!

Vytvářím ženám bezpečný ženský kruh, sdílím svoji autentickou pravdu, nástroje a možnosti. Vše je na tvoji odpovědnost, a proto se dopředu seznam, jestli je můj program pro tebe. Nejsem psychoterapeut, kouč. Nenabízím odbornou pomoc. V mém programu nalezneš bezpečný prostor pro vyjádření sebe samotné.

Zpětná vazba žen, které prošly prvním během programu:

Jsem tady pro ženy:

Pro koho tady nejsem:

Těším se na tebe!

Waitlist

Kdyby jsi měla jakékoliv otázky, nebo se chceš přihlásit do dalšího běhu, neváhej mi napsat na e-mail: inspirace@martanedved.cz